Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR

The first Romanian forum dedicated to this book series

You are not connected. Please login or register

Despre carte

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Despre carte on Fri 11 Feb 2011 - 14:38

Andruska

Admin
Admin
Cum vi s-a parut Revelatia?

2 Re: Despre carte on Sun 13 Feb 2011 - 18:12

Elle me dit ♥

deci a fost ruper :X.Mai tare ca cealalta.Imi place mult de Simon,si sper sa fie cu Chloe.Cand au fugit,eu speram sa ramana Chloe singura cu Simon nu cu Derek,da si aia merge :)).Si ce frumos cand i-a luat mana intra lui la sfarsiit :X.Abia astept maine sa citesc si a treia carte :))

http://www.facebook.com/LikeAFamily

3 Re: Despre carte on Sun 13 Feb 2011 - 18:15

Vivianne.

Admin
Admin
Volumul doi a fost inca chiar mai reusit decat primul,plin de actiune.A fost foarte funny cand biata Chloe s-a vopsit,e o trauma totusi sa iti vezi parul negru cand acum cateva minute era blond,am ras atunci chiar foarte,foarte mult.
Chiar daca in carte Derek e cosuros si alte nebunii eu mi-l imaginam ca Rasmus Ledin. >3- maaare diferenta :))

Maybe I am a total bitch,did you ever think about that?
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle.
But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

http://trust-breeds-trust.tumblr.com/

4 Re: Despre carte on Tue 15 Feb 2011 - 17:31

Laryss14

mi-a placut foarte mult revelatia. M-am indragostit de Derek

5 Re: Despre carte on Fri 18 Feb 2011 - 10:45

Bambi

Admin
Admin
Aporpo de Derek... în prima carte unde spunea ca era bun pentru o reclama împotriva acneei-înainte...si alte faze din primul volum.
La cât de oribil l-a descris pe atât de mult mult mi-a plăcut în Revelația și nu numai.

http://frar.forumz.ro

6 Re: Despre carte on Sat 3 Sep 2011 - 23:07

little_necro

Mie chiar nu mi-a pasat de faptul ca Derek era asa cum era, cu cosuri pe fatuca aia a lui si cu parul unsuros. Pur si simplu mi-l imaginam perfect fara nici o pata dura a adolescentei.
Mult prea tare faza cu vopseaua de par si reactia in lant a prietenilor ei...
Incercarile ei de a face fata lui Tori erau mult prea amuzante, am ras ca naiba.
Si sunt atat de multe faze care nu pot fi cuprinse intr-un singur post iar cartea e mult prea buna ca sa primeasca doar un post de apreciere.

7 Re: Despre carte on Sat 10 Sep 2011 - 9:51

Lizzie

Il ador pe Derek! Mi se pare mai interesant decat Simon mai ales dupa tot acel timp petrecut impreuna cu Chole.
Faza cu vopseaua de par a fost tare(sper ca era vopsea semipermanenta).

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]