Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR

The first Romanian forum dedicated to this book series

You are not connected. Please login or register

Derek

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Derek on Fri 18 Feb 2011 - 18:48

Andruska

Admin
Admin
Derek este un tanar varcolac, solid si bine-facut, fiind descris in primul volum ca unul dintre modelele ce prezinta reclamele contra acneei, el fiind cel dinainte. Acesta a fost adoptat de catre tatal lui Simon, la varsta de cinci ani, fiind prins de cei de la Sanatoriul Lyle, pentru a fi unul dintre subiectii lor de experiment.
Acesta se indragosteste de Chloe, desi la inceput a batut in retragere, pentru fratele sau vitreg.

2 Re: Derek on Sat 10 Sep 2011 - 10:47

Lizzie

Mi s-a parut foarte dragut din partea lui ca nu s-a bagat la inceput intre Simon si Chloe.

3 Re: Derek on Sat 10 Sep 2011 - 12:24

Ghanda

Eu nu cred ca a facut-o ca sa fie "dragut", ci pur si simplu la inceput nu-i pasa de Chloe (adica atunci cand a cunoscut-o, pentru Derek era doar "tipa care il putea face pe Simon sa evadeze") si mai tarziu, a crezut mereu ca ea pe Simon il place si ca nu s-ar uita de doua ori la el.

Dar all in all, e personajul meu preferat :X

http://cantecdegheatasifoc.forumgratuit.ro/

4 Re: Derek on Wed 14 Sep 2011 - 18:43

Andruska

Admin
Admin
Nici nu ma mir de ce, insa la inceput nu aveam un personaj principal, iar Derek mi se parea intr-un fel dezgustator, dar pe parcurs a inceput sa-mi placa de el si felul sau de a fi. Chiar este genul de baiat langa ai vrea si totusi ti-ar fi teama sa fi

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]