Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR

The first Romanian forum dedicated to this book series

You are not connected. Please login or register

Jurnalele Vampirilor

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Jurnalele Vampirilor on Mon 7 Mar 2011 - 21:26

Andruska

Admin
Admin
The Vampire Diaries („Jurnalele Vampirilor”) este un serial american creat de Kevin Williamson, bazat dupa cărţile cu aceeaşi denumire scrise de L. J. Smith.

Serialul urmăreşte viaţa Elenei Gilbert (Nina Dobrev), care se îndragosteşte de vampirul Stefan Salvatore (Paul Wesley). Curînd fratele mai mare a lui Stefan, Damon (Ian Somerhalder), intervine in viaţa celor doi, îndragostindu-se de Elena.

2 Re: Jurnalele Vampirilor on Mon 7 Mar 2011 - 21:53

Vivianne.

Admin
Admin
Serialul meu preferat!
Chiar mai frumos decat cartea,sau cel putin la fel de frumos...mai ales Damon. :X
Si cand ma gandesc ca urmatorul episod apare abia in aprilie...

Maybe I am a total bitch,did you ever think about that?
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle.
But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

http://trust-breeds-trust.tumblr.com/

3 Re: Jurnalele Vampirilor on Mon 7 Mar 2011 - 21:55

Andruska

Admin
Admin
Sincer imi palce ca serialul nu bate cu romanul. Asa ar deveni plictisitor si banal. Scenaristul este un geniu ca a venit cu idei noi, pastrand totusi esenta. Insa sincer, prefer personajele din carti, dacat pe cele din serial. Acestia din urma mi se par prea banali. Nimic spectaculos.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]