Darkest Powers Romania
Bine ati venit pe primul forum romanesc dedicat seriei Fortele Raului Absolut. Pentru a putea sa-l vizualizati in intregime, conecati-va sau inregistrati-va.
La cat mai multe posturi!
Echipa FRAR

The first Romanian forum dedicated to this book series

You are not connected. Please login or register

Aparitia

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Aparitia on Fri 11 Feb 2011 - 14:50

Andruska

Admin
Admin
Se presupune ca acest volum va aparea in America in aprilie 2011.

2 Re: Aparitia on Sat 19 Feb 2011 - 18:20

Vivianne.

Admin
Admin
Coperta din UK:

Maybe I am a total bitch,did you ever think about that?
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle.
But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

http://trust-breeds-trust.tumblr.com/

3 Re: Aparitia on Sat 19 Feb 2011 - 18:23

Elle me dit ♥

vai deci cand apare in america mi-o comand pe ebay
nu-mi place fata de pe coperta UK are privire conchi si nas stramb
in US e:

http://www.facebook.com/LikeAFamily

4 Re: Aparitia on Wed 7 Sep 2011 - 10:28

Andruska

Admin
Admin
Dupa cum stiti Editura LEDA a lansat aceasta serie de carti, iar ea ne promite multe: pana la sfarsitul anului 2011 vom avea si continuarea trilogiei cu The Gathering.
In cea de-a doua serie personajul principal nu va mai fi Chloe, ci o tanara Maya care locuieste intr-un mic oras de cercetari medicale din Vancouver. Cat de mic? Atat de mic, incat nici nu exista pe harta. Are mai putin de doua sute de locuitori, iar scoala la care aceasta invata are saizeci si opt de elevi, din toate clasele, de la gradinita si pana la liceu in clasa a doisprezecea. Dar acum, lucruri ciudate se intampla in orasul claufostrobic, iar Maya este determinata sa ajunga in mijlocul lor. Pentru inceput capitanul echipei de inot se ineaca in mod misterios in mijlocul linistitului lac al orasului. Un an mai tarziu, lei de munte, incep sa dea tarcoale casei Mayei, iar acestia nu par sa vrea sa renunte la idee. Cel mai bun prieten al sau, Daniel, incepe sa simta "vibratii" negative provenite de la omaneii din jurul lor si de la diverse lucruri. Si nu ajuta cu nimic daca noul tip rau din oras pare sa vina cu un secret, acoradandu-i semnului din nastere al Mayei o atentie deosebita.

5 Re: Aparitia on Sat 10 Sep 2011 - 10:19

Lizzie

Mie imi plac ambele coperti dar as prefera-o pe cea din UK.
Cand apare si in Romania?

6 Re: Aparitia on Sat 10 Sep 2011 - 13:06

Elle me dit ♥

Andruska wrote:Dupa cum stiti Editura LEDA a lansat aceasta serie de carti, iar ea ne promite multe: pana la sfarsitul anului 2011 vom avea si continuarea trilogiei cu The Gathering.
zise Duca draga Eliza :D

http://www.facebook.com/LikeAFamily

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» ISTORIA APARITIEI STATULUI